sobota 12. listopadu 2011

Starý Jičín - pohodové vysílání

Mirda Příbor už vystavil obrázky nafocené, jak je u nás dobrým zvykem, Jindrou Sever Kopřivnice. Mě tedy zůstal úkol vysílání shrnout.

Nejprve si dovolím poděkovat dvěma lidem, kteří nám umožnili oficiálně vyjet až na Hrad. Velký dík patří panu Pokornému, kastelánu na hradě. Za rychlé vyřízení Povolení k vjezdu děkujeme paní Štecové z obecního úřadu. Pro případné další zájemce vřele doporučuji si povolení zajistit, místní "domobrana" nepřítele sleduje :-)

Příprava výjezdu byla otázkou několika telefonátů a krátkých mailů. Původní dohoda byla pouze vysílání z auta, ale nakonec se počet návštěvníků rozrostl. Proto jsme nakonec Ponorku vyvezli na poslední výjezd před zimním spánkem.

Mirda se zhostil role MTZ pracovníka. Jednak vyzvedl Jindru, pak připravil Ponorku a nakonec dovezl Vojtu, svou ženu Lenku a drobka Adama.

Během Mirdových cest tam i zpět jsme z Jindrou postavili anténu mezi cimbuří a připravili vysílací pracoviště.

Vysílání bylo spestřeno snahou nejakých taxikářů si přivlastnit 31. kanál, ale to se jim nepovedlo. My se chvíli dobře bavili nad jejich snahou nás rušit, ale potom se nám znovu vyčistil 30k a tak jsme se vrátili na tradiční kmitočet.

Večer probíhal ve velmi pohodovém duchu. Lenka totiž upekla vynikající štrúdl, takže bylo co zakusovat během vysílání. Čaj a kafe jsme taky měli. Pohoda a klid byla na místě. Spojení se povedlo dost, takže výsledné vyhodnocení bude zajímavé.

Děkuji všem zúčastněným za podporu při tomto vysílání.

Standa-Junior


1 komentář:

  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

    OdpovědětVymazat